Pogodynki

zdjęcia, biografie
prognoza pogody

Monika Andrzejczak - biografia

Pani Monika urodziła się w Turku w 1980 roku. Ukończyła polonistykę na Uniwersytecie Łódzkim. Jej marzeniem było pracować w telewizji. Postanowiła więc spróbować swoich sil w castingu organizowanym przez TVP Łódź. Wygrała go podbijając serca jurorów i telewidzów pogodnym usposobieniem i wspaniałym uśmiechem. To chyba najsympatyczniejsza pogodynka świata.

Będąc na pierwszym roku studiów rozpoczęła pracę w TV prowadząc program "Hity i bity". Relacjonowała także Łódzką Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Potem przez parę lat prowadziła prognozę pogody. Zdobyła doświadczenie i wiernych fanów. Została zauważona w Warszawie i ściągnięta do pracy w TVP 2 i TVP Info. Dzięki pracy wiele podróżuje. Wraz z ekipą telewizyjną wyjeżdża w atrakcyjne rejony by prowadzić weekendowe relacje na żywo.

Monika uwielbia swoją pracę, nie boi się wyzwań. Lubi się śmiać, a jej życiowa dewiza to: Grunt - to poczucie humoru! Często wspomina z uśmiechem swój pierwszy występ przed kamerą gdy ze zdenerwowania powiedziała: "minus pięć stopni powyżej zera".